Sportas

Bendrosios fizinio aktyvumo rekomendacijos vaikams ir paaugliams

******************************************************************************

Rugsėjo 22 dieną mūsų jaunieji sportininkai dalyvavo ŠIAULIŲ R. MOKINIŲ SPORTO ŠVENTĖJE “OLIMPINIS RUDUO – 2018”. Dėkojame mokiniams už mokyklos vardo garsinimą ir sveikiname varžybų nugalėtojus:
Emiliją Karpinskytę –III v. (500 m. bėgimas), Silviją Grybaitę, Rugilę Rudminaitę, Austėja Palubinskytę – III v. (trijulių krepšinio varžybos), Arentą Ivanauską, Klaidą Slavinską ir Luką Lingę – IV. (krepšinio 3×3 varžybos)

*****************************************************************************

Didžiuojamės savo mokine Giedre Skrodenyte, iškovojusią tiek apdovanojimų plaukimo rungtyje.

Sėkmingų startų, Giedre!

****************************************************************************

Bubių mokykloje kovo 23 d. ir balandžio 18 d. vyko Pradinukų futbolo lygos zoninės varžybos. Dalyvavo mišrios berniukų ir mergaičių  komandos iš Kelmės r. Vidsodžio, Šiaulių r. Aukštelkės ir Bubių mokyklų. Atskirai varžėsi pirmokai – antrokai ir trečiokai – ketvirtokai. Nugalėtojais tapo Aukštelkės jaunieji futbolininkai, antrą vietą iškovojo šeimininkai ir trečioji vieta atiteko vidsodiškiams.

***********************

„Futboliukas 2018“

*****************************

100 metimų į krepšį Lietuvai

***********************************************************************************************************

100 pergalių Lietuvai

Vasario 5 d. vyko sporto renginys „100 pergalių Lietuvai“. Komandinėse šaškių varžybose geriausiai sekėsi septintokams, o smiginio rungtyje -aštuntokams. Susumavus rezultatus 3 vieta atiteko šeštai klasei, 2 vieta – aštuntokams, o nugalėtojų taurę iškovojo 10 klasės komanda.

Gruodžio 1-2 dienomis tarptautinėse plaukimo varžybose ,,Naujųjų metų link“, kurios vyko Šiauliuose, GIEDRĖ SKRODENYTĖ (6 kl.) plaukimo peteliške rungtyje (100 m) užėmė 1-ąją vietą, nugara (100 m) ir kompleksinėje rungtyje (100 m) užėmė 2-ąsias vietas, kompleksinėje 200 m plaukimo rungtyje – trečiąją vietą. Šiose varžybose dalyvavo 370 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos.
Gruodžio 16 – 17 dienomis, tarptautinėse „Grand Prix“ varžybose, kurios vyko Lenkijoje, Olštone (Olsztyn) plaukimo peteliške 200 m rungtyje užėmė 3-ąją vietą. Sveikiname Giedrę!