Pamoka kitaip

Kurti paveikslus galima ne tik dažais ar pieštukais. Spalvų galima rasti ir gamtoje. Prisirinkę įvairiausios gamtinės medžiagos mokiniai kūrė spalvingus paveikslus. Šildant saulutei, vaikams kūryba liete liejosi…Tad pasidžiaukime kartu antrokų ir pirmokų sukurtais gamtiniais paveikslais!

Mokytoja Almutė

2019-09-25 Integruota lietuvių, matematikos ir istorijos pamoka 5-6 kl.

Integruotos lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo pamokos ,,Aitvaras“ refleksija

2019-09-09 devintokai vyko į Rimo Navicko sodybą, kur susipažino su sferinių (kupolinių) namų konstrukcijos, planavimo, statymo ypatybėmis. 

Pažintis su slieku

       Penktadienio rytą Bubių pirmokai pasikvietė savo draugus pirmokus iš Aukštelkės ir Kurtuvėnų daugiafukcių centrų. Vykdė tiriamąją gamtamokslinę veiklą ,,Pažintis su slieku“ – susipažinti su sliekų kūno sandara, gyvenimo būdu,  jų gamtine bei praktine reikšme.

       Kad patekti į nepaprastai įdomų sliekų pasaulį, reikia visiškai nedaug: pasilenkti ir apversti grumstą arba pasikapstyti nukritusių lapų paklotėje. Nuo to ir pradėjo…

       Pasikasę po3-4 sliekus, grįžo į biblioteką ir tyrė: nustatė kūno sandarą, kuo padengtas slieko kūnas. Prireikė matematinių žinių – išmatavo savo slieko ilgį, apskaičiavo skirtumą tarp didžiausio Lietuvoje gyvenančio slieko.  Teko ir sakinį sudaryti apie žvejybą ir užrašyti!

       Iš plastiko butelio pasigamino sliekyną, kuriame įkurdino parsineštus sliekus. Uždėjo senų lapų ir kopūsto gabalėlį.

      Užduotis – ne mažiau kaip 2 savaites stebės sliekų gyvenimą. Pastebėtus pakitimus fiksuos ir žymės lape, aptars grupėse, pasidalins išvadomis mokyklos puslapiuose.

       Laukė ir linksma žvejyba su „Pykšt ir Pokšt“.  Keista meškere (vietoj zilkos ir kabliuko naudojo vilnonį siūlą, druską) pavyko sugauti ,,žuvytę“. Mūsų žuvytė – spalvotas ledo kubelis (pasiruošėme veiklos pradžioje).

     Išmoko žaidimą – ratelį ,,Žuvinikai mes esme“, o lauke linksmų, judrių žaidimų ,,Parašiutas“, ,,Piešiame saulę“.

     Pasikeitė mokinių nuomonė :. sliekai tapo ,,geri“, ,,nieko blogo nedaro, o tik raitosi“, ,,galiu drąsiai paimti į rankas“,  mokiniai suprato, jog pasaulis be jų būtų kitoks.

    Todėl kitą kartą grožėdamiesi puikiu kraštovaizdžiu, minutėlę pagalvokite ir apie begalę sliekų, kurie po jūsų kojomis sunkiai aria, tręšia ir padeda išlaikyti tai, kas džiugina akis.

     Nuoširdus ačiū muzikos mokytojai Sonatai už pasiruošimą veiklai, o mokytojoms Ausmai ir  Vilmai, bei dešimtokėms – Silvijai ir Rugilei talkinant mokinių grupėms.

                                                                              1 klasės mokytoja Almutė

Kuriame muzikos kabinete esate matę dešimt pianinų ar būgnų rinkinių? Su išmaniosiomis technologijomis tai įmanoma!  2- 4 klasių mokiniai linksmai grojo mobiliaisiais telefonais naudodami programėlę „Walk Band“! Tai ne tik visi klavišiniai, styginiai ir mušamieji instrumentai vienoje programėlėje, bet  ir įrašų studija, kurioje galima kurti įrašus su draugais.

Trečiadienį, kovo 20 d., trečiokų klasėje svečiavosi šaunioji Nerilės močiutė. Ji vedė užsiėmimą, kurio metu pasitikrinome, kaip gerai vienas kitą pažįstame, gal net atradome ir tai ko nežinojome patys apie save. Žodžiu, buvo labai įdomu, smagu….norim dar!  Ačiū, moćiutei Redai Jančauskienei
 

***********************************

Vasario 15 d. vyko integruota matematikos, istorijos ir geografijos pamoka 5 ir 6 kl. „Virtuali kelionė Lietuvos piliakalniais“. Šeštokai ir penktokai vyko į virtualią kelionę: Bubių, Medvėgalio, Punios, Apuolės, Rambyno, Kernavės, Veliuonos piliakalniais. Mokiniai pristatė surinktą informaciją, skaičiavo maršruto ilgį ir kelionės išlaidas.
 
 

**************************************

Vasario 4 d. 8 klasėje vyko integruota matematikos ir technologijų pamoka „Gaminame ir skaičiuojame“. Mokiniai kepė picas, apskaičiavo jų savikainą ir palygino su pardavimo kainomis, kurias rado internetinėse parduotuvėse. Skaičiavo, kurias picas, dideles ar mažas, labiau apsimoka pirkti. Išvados: paruoštos picos žiauriai brangios, pirkti labiau apsimoka dideles (šeimynines) picas.

 

 

 

 

**************************************

Sausio 18 dieną 6 klasėje vyko „snieguota“ matematikos pamoka. Eidami gyvenvietės gatvėmis prisiminėme Bubių istoriją, radome geometrinių figūrų, apglėbę medį, sužinojome jo apimtį. Oras ir nuotaika buvo tiesiog puikūs.
 
 

*********************************************Gruodžio 5 dieną pirmokų lietuvių kalbos ir dailės pamokos vyko Angelo muziejuje.

Edukacinio užsiėmimo ,,Medinis knygos skirtukas“ metu mokinukai sužinojo knygos
skirtukų atsiradimo istoriją, siekiančią senovės Egipto laikus. Apžiūrėjo skirtingų laikmečių knygos skirtukus, pagamintus iš įvairių medžiagų. Suvokė knygos tausojimo būtinybę, norint, kad ji tarnautų ilgesnį laiką, o iš pateiktų medžiagų, dekoruodami medinį knygos skirtuką, lavino vaizduotę bei kūrybinius
gebėjimus… Grįžus į klasę, visų mokinių skirtukai rado savo ,,vietą“ knygelėse.
1 klasės mokytoja Almutė
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*********************************************

Gruodžio 3 d. mokykloje vyko ,,Fizikos ir chemijos patyriminė  eksperimentų popietė“, kurioje dalyvavo 7-10 klasių mokiniai. Renginį vedė ir bandymus bei eksperimentus demonstravo dešimtos klasės mokiniai. Popietės dalyviai bandymus turėjo paaiškinti fizikos bei chemijos dėsniais. Labiausiai mokiniams patiko  eksperimentai: „ugnis, kuri nedegina“, „dramblio pasta“, „kodėl nekrenta šakutės“.

Renginio dalyviai galėjo patys eksperimentuoti – pripildyti balionus vandeniliu.
Popietėje mokiniai pagilino žinias ir pamatė, kad formulės ir dėsniai virsta akivaizdžiais ir įdomiais reiškiniais.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

*********************************************

Ketvirtokų pasaulio pažinimo pamoka fotografijos muziejuje. Tema – „Fotografija – šviesa kuria
nuotrauką“
Šio užsiėmimo metu mokiniai susipažino fotografijos raida, senuoju muziejaus fotoaparatu, jį tyrinėjo. Išsiaiškino, kaip susidaro atvirkščias vaizdas, jį stebėjo. Atliko eksperimentą „Kaip šviesos spinduliai lūžta?“. Sužinojo apie kai kurias, jautrias šviesai, medžiagas, bandė suprasti fotografijos procesą ir mažos dėžutės pagalba ir pabuvoję pačiame fotoaparato viduje, kuris yra ant muziejaus stogo.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

*********************************************

DIRBAM, MOKOMĖS KARTU
Lapkričio 23 d. trečiokai ir ketvirtokai dalyvavo internetinėje „Olweus“ apklausoje apie patyčias. Jiems padėjo 7 ir 10 klasių mokiniai, o devintokai mokė penktos klasės mokinius matuoti kampus. Mokiniai puikiai bendradarbiavo.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

*********************************************

Bibliotekoje vyko tyliojo skaitymo pamoka „Mano knygų herojai jau čia“ . Septintokai jaukioje bibliotekos erdvėje skaitė kūrinius, kuriuos vėliau pristatys savo klasės draugams.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

*********************************************

Pirmokų užfiksuotos gamtos išdaigos…
Lietuvių kalbos pamoka tema ,,Paskutinis lapas“ vyko gamtoje. Užduotis – pastebėti medžių lapus ir prisirinkti pušies ir eglės kankorėžių. Rinkdami kankorėžius, pamatėme, kad  kažkas ryškiai raudonuoja. Tai – musmirė.
Žinome, kad ji nuodinga, todėl tik ,,įsiamžinome“ su ja. Nufotografavome ir  voverytę. Prie eglyno, pievelėje pražydęs raudonasis dobilas, ant pušies kankorėžio grybukas užaugęs! O eglyne kankorėžių gausybė! Prisirinkome maišus, sunkiai, bet linksmai parsinešėme į klasę. Gerai, kad sutikome Mato tėtį, kuris mums padėjo.
Mokėkime pastebėti ir pasidžiaugti tuo, kas yra šalia mūsų!
1 klasės mokytoja Almutė Šarlauskienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*********************************************

Muzikos pamoka: saviraiškos erdvėje helovyniška atmosfera

Spalio 26 dieną ketvirtokų muzikos pamoka vyko netradiciškai. Mokiniai, persirengę įvairiais personažais išraiškingai bei „helovyniškai“ dainavo išmoktas dainas.

 

*********************************************

Antrokai smagiai muzikavo mokyklos kieme

 

 

 

 

 

*********************************************

Spalio 12 d. trečiokų pasaulio pažinimo pamoka vyko ŠU botanikos sode. Vaikai žaidė edukacinį žaidimą „Augalų detektyvas“, kurio metu jie įsidėmėjo ir išmoko atpažinti kai kuriuos augalus, įgijo žinių apie augalų fiziologiją, dauginimąsi ir kitas savybes.

 

 

 

 

 

 

*********************************************

Medeliai, kokie jūs aukšti ir žemi. Kas jus pasėja? Kas jus pasodina? Kiek metų turi praeiti, kad tokie užaugtumėte? Pagal kokius požymius jus atpažinti?…
Į visus šiuos klausimus pirmokai rado atsakymus, lankydamiesi Vainagių medelyne. Medelyno vedėja Birutė mokiniams paaiškino ilgą medelių augimo etapą. Pirmokai apžiūrėjo sėkleles, išdygusius mažus medelius. Spėliojo, kiek turi praeiti, kad užaugtų storas, tvirtas medis. Suprato, kiek daug reikia dirbti, kol išaugini sodinukus. Išmoko atpažinti klevą, liepą, beržą, ąžuolą, pušį, eglę, gudobelę.
Kopė ir į Vainagių piliakalnį, nuo kurio atsivėrė nuostabus Vainagių ežeras ir rudenėjančio miško grožis. Nusileidę į papėdę, pabėgiojo įvairiaspalvių lapų kilimu. Atėję prie baseino, išvydo didelę ir mažas plaukiojančias žuvis. Norėjosi rankutėmis pasigauti žuvį.
Pamokos medelyne paliko visų veiduose šypsenas.
1 klasės mokytoja Almutė Šarlauskienė
 

 

 

 

 

 

*********************************************

Saulėtą rudens dieną matematikos ir dailės pamokos vyko netradicinėje aplinkoje. Bubių mokyklos šeštokai su matematikos mokytoja N.Kozlova, dailės mokytoja R.Valančiene, klasės auklėtoja E.Buliene, lankėsi ŠU botanikos sode. Stebėdami augalus, spalvomis nusidažiusius medžių lapus ir žiedus, vaikai mokėsi apskaičiuoti medžio aukštį, grafinėmis dailės raiškos priemonėmis stilizavo augalinius motyvus, bendravo ir bendradarbiavo vieni su kitais. Netradiciniai edukaciniai užsiėmimai pagilino mokinių žinias, suteikė daug gerų emocijų ir patirčių.

Raimonda Valančienė
 

 

 

 

 

*********************************************

Saugaus eismo pamoka 1 – 4 klasių mokiniams
2018-09-24
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*********************************************

Ketvirtokai išbando gamtamokslines ugdymo priemones
Dar vasarišką rudens dieną ketvirtokai matematikos pamoką praleidžia mokyklos kieme: mokosi matuoti atstumą, kurį patys grupelėse pasirenka, naudojasi ilgio matavimo priemonėmis – rulete, atstumo matavimo
ratuku, susipažįsta su jų naudojimu gyvenime, ugdosi erdvinį mąstymą ir bando suvokti atstumą tarp objektų. Išmatavę pasirinktus atstumus, mokiniai apskaičiuos perimetrą.
 
 
 
 
 
 
 
 

*********************************************

Penktokai poezijos pamokoje „Po medžio ir paukščio sparnais“
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*********************************************

Trečiokai pasaulio pažinimo pamoką praleido Bubių pašte. Vyko mokinių ir paštininkės diskusija,  kaip atsirado paštas. Trečiokai sužinojo kuo paštas pasitarnauja žmonėms, kokių profesinių savybių reikia paštininko profesijai.
Mokytoja Alė Kasparavičienė
 
 

 

 

 

 

*********************************************

Kovo 16 d. pirmoji pamoka antroje klasėje vyko netradiciškai. Mokytojos vedė integruotą lietuvių k. – muzikos pamoką . Pamokos tema buvo  „Ragana. Garsų pasaka.“

Vaikai aiškinosi kas yra ragana, kūrė įvairių tipų sakinius , aptarė Knister „Ragana Lilė“ knygas, kūrė pasakas pagal duotą knygos aprašymą. Taip pat aiškinosi kodėl yra tiek daug muzikos instrumentų, pagal ką kompozitorius renkasi instrumentus kūriniui atlikti, klausėsi muzikinių pasakų ištraukų.

Pamokos pabaigoje dainelę apie laumę vaikai dainavo pritardami įvairiais muzikos instrumentais.

Pamoką užbaigė reflesija su raganos šluota.

Pasak vaikų, tokia pamoka įdomesnė, žaismingesnė ir daugiau išmoko. Jie norėtų daugiau netradicinių pamokų.

Muzikos mokytoja Sonata ir 2 klasės mokytoja Aušra

 

 

 

 

 

 

 

 

*******************************************

 

 

 

 

 

 

*********************************************

I  ir II klasės mokinukų dailės ir technologijų pamoka  (12-14) vyko Šiaulių PRC Technologijų skyriuje. Tema „Žaisliukų dekoravimas Ebru technika“

 

 

 

 

*********************************************

Antros klasės mokiniai lankėsi Šiaulių darbo rinkos mokymo centre. Juos pasikvietė ten dirbanti antrokės Ugnės mama J.Tiškienė. Vaikai susipažino su centro vykdomomis veiklomis, profesijomis.

*********************************************

Pašte

Lapkričio 29 dieną pasaulio pažinimo pamoka vyko pašte. Mokiniai norėjo sužinoti kodėl gi

pašto balandžiai nebeskraidina laiškų? Čia sužinojo, kad parašytas laiškas pirmiausia patenka į paštą. Pašte gaunami laiškai rūšiuojami, antspauduojami. Patys vaikai čia pat juos ir užantspaudavo. Dar sužinojo kaip
svarbu ant voko teisingai užrašyti adresą, priklijuoti pašto ženklą. Turėjo galimybę patyrinėti įvairius pašto ženklus. Stebėjo, kaip laiškai automobiliu buvo išgabenami žmonėms. Nusipirkę mėgstamų žurnaliukų, smagūs grįžome į klasę ir tęsėme pamokas toliau.
Mokytoja Aurelija Milvidienė

*********************************************

Pasaulio pažinimo pamoka „Kas auga senelio darže” šį kartą vyko kitaip. Pirmokai susipažino su įvairiomis daržovėmis, išmoko atskirti jų valgomas ir nevalgomas dalis. Mokiniai tyrinėjo perpjautas daržoves, išsiaiškino, kurios iš jų turi sėklų. Susiskirstę poromis, vaikai iš valgomų daržovių dalių pagamino kelių rūšių salotas. Po to draugiškai vaišinosi vieni kitų pagamintomis salotomis, dalinosi receptais, pastebėjimais. Ievutės ir Granto mamyčių pagalba vaikai užduotis atliko saugiai ir sėkmingai.

Mokytoja Aurelija Milvidienė

*********************************************

Mūsų mokykla dalyvauja Olweus patyčių ir smurto prevencijos  programos  diegimo Lietuvos mokyklose projekte. Olweus programa vykdoma bendrojo lavinimo mokyklose, siekiant mažinti patyčių ir kitokio asocialaus elgesio apraiškas.

Lapkričio 21 dieną aštuntos ir devintos klasių mokiniai matavosi mokytojo profesiją: mokė 3 ir 4 klasių mokinius dirbti kompiuteriu, padėjo atsakyti į Olweus anketos apie patyčias klausimus. Viena mokinių grupė dirbo kompiuterių klasėje, kita – skaitykloje.Atlikę užduotis, vaikai savo įgytas žinias įtvirtino žaidimu„Pasiųsk draugui gerumo, mandagumo žodį“.

Mokytoja Natalja Kozlova

 ********************************************

EDUKACINĖ KETVIRTOKŲ IŠVYKA Į ŠIAULIŲ FOTOGRAFIJOS MUZIEJŲ

*********************************************

Integruota matematikos muzikos pamoka ketvirtokams

Lapkričio 9 dieną mokyklos bibliotekoje vyko integruota pamoka. Tikslas – muzikos ir matematikos integraciniais ryšiais siekti sukurti patrauklią ir palankią emocinę socialinę terpę  mokiniams. Žaisdami bei atlikdami įvairias užduotis, ketvirtokai susipažino su muzikine forma rondo, sprendė dalies radimo uždavinius, palygino muzikinį metrą su trupmenomis, išmoko dainą „Jonvabalis“.

Buvo sukurta gera atmosfera, mokiniai suprato glaudų matematikos ir muzikos dalykų tarpusavio ryšį, atsirado bendravimo laisvumas, pasitikėjimas savo jėgomis. Pasak mokinių, tokios pamokos įdomesnės ir gyvesnės!

            Pradinių klasių  vyresn. mokytoja Almutė Šarlauskeinė ir

          vyresn. muzikos mokytoja Sonata Abromavičienė

 

********************************************

Lapkričio 8 d. P.Višinskio viešojoje bibliotekoje vyko integruota lietuvių kalbos ir matematikos veikla. Septintos ir devintos klasių mokiniai dalyvavo interaktyvioje viktorinoje, matavosi virtualios realybės akinius. Vėliau bibliotekos darbuotoja pakvietė į ekskursiją, kur mokiniai pamatė šiuolaikinės modernios bibliotekos leidinių saugyklą, abonementinį skyrių, skaityklą, meno svetainę, sužinojo bibliotekos darbuotojų profesijas.

Mokytoja Natalja Kozlova

 

 

 

 

 

 

 

*********************************************

Antrokai integruotoje pasaulio pažinimo-matematikos pamokoje „Gyvūnų pasaulyje“ „Pegaso“ knygyne.

23698366_1927638320596669_1793129226_o 23633373_1927638273930007_1742825637_o

23634234_1927638260596675_195360532_o

23634170_1927638290596672_223737233_o 23633089_1927638307263337_2113678767_o

 

 

*********************************************

P. Višinskio viešojoje bibliotekoje lankėsi 5 – 6 klasių mokiniai. Jie dalyvavo virtualioje viktorinoje,  bibliotekos darbuotoja pakvietė į ekskursiją.

Mokytoja Edita Bulienė

 

 

 

 

 

*********************************************

Pasaulio pažinimo pamoka apie grybus 3 klasėje

Pamoka prasidėjo klasėje. Mokiniai žaisdami suprato, kad grybai  – nei augalai, nei gyvūnai. Aiškinosi, kokie organizmai priklauso grybams. Remdamiesi asmenine patirtimi ir įgytomis žiniomis įvardino grybų sistemines grupes.

Toliau pamoka tęsėsi prie mokyklos esančiame parkelyje. Trečiokai ieškojo grybų gamtoje, kurių šiemet tikrai netrūko. Labai greitai mokiniai pririnko įvairių grybų. Tuomet sprendė probleminį klausimą – ,,Kokių grybų prisirinko, kuriuos iš jų pažįsta‘‘. Įvardindami juos priskyrė sisteminei grupei. Radome ir pintis, pelėsius augančius ant kelmo. Surengėme diskusiją, kur dar galėtų augti pelėsiai. Tyrinėjome struktūrą pačio kepurėto grybo, apžiūrėjome jo grybieną žemėje.

Pamokos pabaigoje mokiniai pasipasakojo, ar jie mėgsta grybauti, kokiose vietose grybauja, kokių taisyklių laikosi rinkdami grybus, ar mėgsta valgyti grybus.

Mokytoja Alė Kasparavičienė

DSC_1217 (1) DSC_1239 DSC_1285

 

 

 

 

 

 

*********************************************

Trečiokai dalyvavo projekte ,, Atrask‘‘

Trečiokams yra smagi helouvyno šventė. O kokia šventė be moliūgo.

Šiaulių mieste jau antrus metus vyksta socialinis projektas „Atrask“, skirtas mažinti socialinę atskirtį vaikams iš dienos centrų. Jo metu pjaustomi moliūgai su įvairiomis nuotaikomis.

Bubių mokykla tap pat prisidėjo prie šio projekto. Per dailės ir technologijų pamoką 3 klasės mokiniai kartu su mamytėmis R.Ivanauskiene, G.Sirunaitiene sukūrė Halloween veidą. Mokiniai buvo pasiskirstę į berniukų ir mergaičių grupes. Berniukų moliūgas tapo mielu, šiltu tamsos nameliu, o mergaičių moliuge įsitaisė vaikų mėgstamos katės.

Trečiokų, kaip ir visos Bubių mokyklos mokinių,  ,,moliūgėliai‘‘ papuošė Chaimo Frenkelio vilos kiemą ir džiugino visus dalyvius bei svečius.

Paskutinę dieną prieš atostogas  mokiniai linksminosi helouvyno šventėje mokykloje.

Mokytoja Alė Kasparavičienė

22850548_1726827214018507_147820022_o 22851199_1726827957351766_242184415_o (1) 22851232_1726827227351839_1380406834_o 22879443_1726827247351837_1494922434_o 22883871_1726827144018514_769027972_o DSC_0039

 

 

 

 

 

 

*********************************************

Gipso montavimo darbai

   Visi pradinių klasių berniukai dalyvavo ŠPRC Statybos skyriuje, kur profesijos mokytojas B.Baliutavičius mokė vaikus  apdailininko darbų. Susipažinę su įrankiais, pradinukai mokėsi perpjauti gipso plokštę, suktuku ją pritvirtinti prie sienos ir profilio.

   Dirbo nuoširdžiai ir atsargiai. Manau, kad įgytos žinios ateityje bus pritaikytos.

4 klasės mokytoja A.Šarlauskienė

20171017_100148 20171017_100419 20171017_100719 20171017_101302 20171017_124104 22339471_1579528955460004_7974621980541077733_o 22496088_1579528782126688_3233804277755265398_o 22548611_1579528962126670_1625899349454298186_o 22548640_1579528798793353_7683800622343919439_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*********************************************

Antroje klasėje mokiniai susipažįsta su matavimo vienetais: kilogramas, litras, mokosi pažinti termometrą, matuoti temperatūrą. Mūsų mokyklos antrokai  savo žinias gilino ir pritaikė kepdami keksiukus – vaikai patys skaitė duotus receptus, matavo, svėrė, pylė, maišė… kol iš orkaitės ištraukė obuoliais kvepiančius skanėstus.

Mokytoja Aušra Vidžiūnienė

DSCF3935 DSCF3936 DSCF3937 DSCF3939 DSCF3940 DSCF3941 DSCF3943 DSCF3945 DSCF3948 DSCF3950 DSCF3954 DSCF3957

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*********************************************

Spalio 10 dieną pirmokai ir antrokai vyko į Naisių kasmetinį Vaikų ir jaunimo teatrų festivalį. Susipažino su Kelmės mažuoju teatru ir jo spektakliu „KAMINKRĖČIO LAIMĖ“.

Mokytoja Aurelija Milvidienė

DSCF6234 (Copy) DSCF6238 (Copy) DSCF6242 (Copy) DSCF6248 (Copy) DSCF6252 (Copy) DSCF6254 (Copy)

 

 

 

 

 

************************************

Ketvirtokų pamokos netradicinėje aplinkoje

Norisi kuo dažniau keisti mokymosi aplinką.

Dailės pamoka vyko mokyklos kieme. Mokiniai gilino piešimo įgūdžius. Gebėjo savarankiškai, grupėje, pagalbos metodu nupiešti mokyklos pastatą iš natūros. Mokiniai tikino, kad pamokos gamtoje: tai grynas oras, geriau sekasi, tobulėja mokėjimas dirbti kitaip. Ketvirtokai savo baigtus darbus eksponuos klasės stende.

Integruotos pamokos (lietuvių kalba ir dailė ) vyko P.Višinskio viešojoje bibliotekoje. Ketvirtokai literatūrines žinias pasitikrino viktorinoje ,,Pasakos“. I–os vietos nugalėtoju tapo Matas, II–os vietos nugalėtoja tapo Ema ir III–ios vietos nugalėtojas Rokas. Sveikiname Juos!

Bibliotekos kompiuterių klasėje kiekvienas savarankiškai sukūrė pasaką, kurią žiūrėjo su 3D akiniais. Pažiūrėjo ir draugų sukurtas pasakas. Įspūdinga! Pasibaigus pamokoms beveik vienbalsiai išgirdau – kada dar važiuosime? Norisi važiuoti dažnai, bet ribotos galimybės išvykoms.

4 klasės mokytoja Almutė Šarlauskienė

DSCF3835 - Kopija DSCF3836 - Kopija DSCF3839 - Kopija DSCF3844 - Kopija DSCF5870 - Kopija DSCF5872 - Kopija DSCF5875 - Kopija DSCF5879 - Kopija

Muzikos pamokos kitaip!