Šaškių varžybos „Bubiai – 2019“

Spalio 23 d. Bubių mokykloje vyko Šiaulių r. moksleivių šaškių lygos  varžybos „Bubiai – 2019“. Varžybose dalyvavo 140 įvairaus amžiaus šaškininkų iš 9 rajono mokyklų. Varžybas organizavo Bubių mokykla. Joms vadovavo vyresnioji teisėja Diana Bernotienė, teisėjavo – atvykusių mokyklų fizinio ugdymo mokytojai ir ŠU Kūno kultūros ir sporto pedagogikos studijų programos 4 kurso studentai. Mokiniai varžėsi šveicariška sistema devynis turus.  

Nugalėtojais tapo: Ema Kudinova, Gediminas Daujotas  (Pavenčių mokykla – daugiafunkcis centras), Emilis Karpenko, Greta Stasiūnaitė, Reinaldas Damskis (Ginkūnų S. ir Vl. Zubovų mokykla), Evelina Nagytė, Miglė Norkutė (Gruzdžių gimnazija), Kristijonas Pocius (Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija).

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Bubių mokyklos ir varžybų rėmėjo Ramūno Karbauskio įsteigtais prizais, diplomais ir medaliais.

Organizatoriai