„Olimpinė diena – Bubiai 2019“

Rugsėjo 18 dieną mokykloje vyko tradicinė mokinių sporto šventė „Olimpinė diena – Bubiai 2019“. Šventėje dalyvavo Bubių, Aukštelkės ir Kurtuvėnų mokyklų 1-10 klasių mokiniai.Sporto šventės organizavimas puikiai atitiko olimpizmo pagrindinį principą – aktyvus dalyvavimas. Sportines veiklas organizavo fizinio ugdymo mokytojai, profesionalūs treneriai ir Šiaulių universiteto Kūno kultūros ir Sporto pedagogikos studijų programos ketvirtakursiai.Mokinius pasveikino Rio de Ženeiro olimpinių žaidynių prizininkas baidarininkas Edvinas Ramanauskas. Šventė prasidėjo masiniu krosu. Vaikai aktyviai išbandė jėgas regbio, irklavimo,imtynių, BMX, orientacinio ir žirginio sporto, futbolo, tinklinio, krepšinio, kvadrato, balansavimo, smiginio, šaudymo iš pneumatinio šautuvo sporto šakose.Lengvosios atletikos kroso prizininkai ir aktyviausi šventės dalyviai buvo apdovanotimedaliais ir prizais.Renginį rėmė Šiaulių rajono savivaldybė.