Turizmo diena Bubiuose

                  Birželio 18 dieną Šiaulių r. Bubių mokyklos bendruomenė organizavo tradicinį turizmo sąskrydį „Olimpinę ugnelę uždekim savyje 2019“, kuris šiais metais vyko prie Bubių tvenkinio.  Renginys vykdomas pagal Lietuvos tautinio olimpinio komiteto „Olimpinė karta“ finansuojamą projektą. Turizmo sąskrydžio tikslas – plėtoti bendravimą ir bendradarbiavimą neformalioje aplinkoje, plėsti, formuoti ir puoselėti Bubių ir kitų mokyklų bendruomenių tradicijas, ugdyti kultūringą ir pagarbų elgesį gamtoje, gerbti ir tausoti ją bei formuoti turizmo įgūdžius.  

                  Nuo pat ankstyvo ryto turistai dalyvavo turizmo kliūčių ruožo, palestros bėgimo, paplūdimio tinklinio, šaudymo iš pneumatinio šautuvo, smiginio, plaukimo valtimis, rąsto stūmimo rungtyse. Karštą vasaros dieną vaikai galėjo ne tik sportuoti, bet ir pramogauti vandenyje, pasiplaukioti vandens dviračiu, baidare, o eruditai varžėsi „Proto mankštoje“.

                  Daug teigiamų emocijų sukėlusiose varžybose pralaimėjusių nebuvo. Turizmo sąskrydžio metu visų varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, prizais. Išsiskirstėme su viltimi ir kitais metais surengti turizmo šventę vaizdingose Bubių apylinkėse.

Organizatoriai