Pirmokų savaitė

    100 dienelių,

    Ėjo praėjo,

    Skaičiai rikiavos,

    Raidės byrėjo.

    Šventinė pirmokų savaitė buvo ne tik iškilminga, bet ir paslaptingai darbinga. Antradienį eksponavome kūrybinę tėvelių ir vaikų  darbų parodą ,,100 – daug ar mažai?“. Darbams sukurti  naudojo 100 daiktų.

   Trečiadienį vyko netradicinė kūno kultūros pamoka ,,100-kojo linksmybės“. Mokiniai ir rungtyniavo, ir draugiškai atliko estafetes, tarsi būdami ,,šimtakoju“. Išvada – turėti daug kojų sudėtinga ir sunku.  Lietuvių kalbos pamokoje – ,,pražydo“ pavasarinis žodžių medis. Įdomūs pirmokų pamąstymai, kuriant  sakiniams pabaigas ,,100 aplink mane“.

   Ketvirtadienį vyko mamyčių ir vaikų spektaklis ,,100-to zuikių mokykla“. Mamytės nuostabios aktorės, tai suteikė vaikams džiaugsmo ir pasitikėjimo savimi. Ačiū Joms! Ačiū muzikos mokytojai Sonatai!

   Bibliotekininkė Sonata įteikė pirmokams ,,skaitytojo“ bilietą, galės tapti  bibliotekos skaitytojais.

   Džiaugiuosi, kad per šį laikotarpį pirmokai sėkmingai adaptavosi, susipažino su mokykline veikla, susirado draugų, daug išmoko. Visos savaitės metu jautėsi aktyvus tėvų palaikymas, o tai padėjo dar labiau suburti klasės bendruomenę.

   Šventę tęsėme klasėje. Dalinomės įspūdžiais, aptarėme ateities planus, vaišinomės.

   Tikiu, kad gera nuotaika ir džiugūs šimtosios dienelės prisiminimai ilgam pasiliks kiekvieno pirmoko širdelės kertelėje!

                                              1 klasės mokytoja A.  Šarlauskienė     

Savaitės akimirkos…