Užgavėnės

Kovo 5 dieną Bubių mokykloje šurmuliavo viena nuotaikingiausių, pavasarį pranašaujančių švenčių – Užgavėnės. Svarbiausias jos akcentas – linksmumas, todėl pradinių klasių mokiniai ruošėsi iš anksto: susipažino su šventės papročiais ir tradicijomis, mokėsi Užgavėnių dainų, šokių, žaidimų, gaminosi kaukes. Šventės dieną visi su gera nuotaika, „pasipuošę“ iš palėpių ištrauktais senais drabužiais ir kaukėmis, kad atrodytų keistai, juokingai ir baisiai, susirinko trečiame aukšte (dėl blogo oro) gąsdinti žiemos. Šokant ratelius, šaukiant ,,Žiema žiema, bėk iš kiemo“ aidėjo visa mokykla. Sustoję į traukinuką ir skambant dainai ,,Važiuoja traukinukas“, ,,nuvažiavome“ į mokyklos valgyklą. Kad visus metus būtume sotūs, prisivalgėme blynų ir kitų skanėstų. Po pietų priešmokyklinukai ir pirmokai vyko varyti žiemos į Kurtuvėnų mokyklos daugiafunkcio centro kiemą. Žaidė, šūkavo, rungtyniavo, ,,varė žiemą“. Mokyklos kieme liepsnojanti Morė kėlė susižavėjimo šūksnius. Kartu su ja ugnyje sudegė ir Bubių mokinių (juos nuvežėme) lapeliuose surašyti negeri darbai, poelgiai bei nupiešti ,,ožiukai“. Bubių mokyklos mokiniai žiemą išvijo! Žiema buvo graži, bet laikas užleisti vietą pavasariui! Šventę rengė ir vedė – muzikos mokytoja Sonata Abromavičienė, priešmokyklinės grupės mokytoja Kristina Jankauskienė ir 1 klasės mokytoja Almutė Šarlauskienė.