Šiaulių regiono pradinių klasių mokinių konferencijoje

Lapkričio 29 dieną Ieva Radžvilaitė (3 kl.), Ugnė Tiškutė (3 kl.), Emilija Kalnikaitė (3 kl.), Saulė Vidžiūnaitė (4 kl.) ir mokytoja Aušra Vidžiūnienė vyko į Šiaulių Gegužių progimnaziją, Šiaulių regiono pradinių klasių mokinių konferenciją „Jaunieji literatai“. Savo kūrybinėmis mintimis pasidalinti apie pažadintus daiktus gyvenimui susirinko pradinukai ir iš Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijos, Akmenės rajono Ventos gimnazijos, Šiaulių miesto „Sandoros”, Dainų, „Romuvos”, Gegužių progimnazijų.
Susirinkusieji pradinukai skaitė savo kūrinius sukurtus tema „Daiktai šalia mūsų…“ . Tuo metu mokytojos, atlydėjusios mažuosius, diskutavo, pasidalino darbo patirtimi apie kūrybiškumo ugdymo(si) būdus ir galimybes, išsakė mintis apie kūrybiškumą, kaip gebėjimą kurti ką nors kokybiškai naują, žaidimą, kaip kūrybiškumo ugdymo metodą.
Mokytoja Aušra Vidžiūnienė