Pirmokų diena

Lapkričio 8 dieną Kurtuvėnų mokykloje-daugiafunkcio cente svečiavosi Bubių mokyklos ir Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro pirmokai. Vyko gamtotyrinė veikla. Pasiskirstę komandomis, nuotaikingai pasimankštinę, kibome į rimtą darbą. Išmatavę moliūgo aukštį, storį, jį pasvėrę, išėmėme sėklas. Pamėginkite atspėti, kiek moliūgas turi sėklų?
Mes suskaičiavome ir žinome, kad moliūgas, kuris sveria 1,5 kg, turi 530 sėklų (žinoma, kad skaičius gali būti ir kitoks). Išpjaustėme ir veido dalis… Paragavę įvairiai paruoštų moliūgų sėklų, nusprendėme, kad skanesnės česnakų ir cinamonų skonio (dėl skonio nesiginčijame). O lauke eksperimentavome: ar išsiverš „ugnikalnis“? Visų nuostabai, spalvota „lava“ iš moliūgų veržėsi per burną, akis. Ne tik daug išmokę, sužinoję naujo, bet ir įgiję daug draugų, grįžome linksmi, džiaugsmingi.
Ačiū mokytojai Ausmai už kvietimą ir iki susitikimo mūsų mokykloje!
1 klasės mokytoja A.Šarlauskienė