Moliūgų šventė. Kūrybinės dirbtuvėlės

Spalio 23 – 26 dienomis mokykloje kvepėjo moliūgais ir sklandė kūrybiškumo dvasia. Mokiniai, padedami dailės mokytojos, tėvelių pjaustinėjo, skabtavo moliūgus. Vienus moliūgus atidavė akcijos „Atrask“ organizatoriams. Jie iškeliavo į didįjį Moliūgų paradą Šiauliuose, prie Frenkelio rūmų, kitus padovanojo „Grafo Zubovo“ viešbučiui, treti pasiliko rymoti prie mokyklos, keletas, trumpam papuošę mokyklos kiemą, iškeliavo į pačių autorių kiemus. Penktadienis mokykloje buvo kaip niekad spalvingas ir netgi „baisingas“. Dėkojame visoms mamytėm taip meniškai papuošusioms vaikučius. Kaukių buvo tiek daug ir įspūdingų, originalių, kad renginio organizatoriams nepavyko išrinkti geriausių. Teks pasitelkti „foto peržiūrą“ jau po atostogų. Šiltų, nuotaikingų, malonių rudens atostogų!

Socialinė pedagogė Laima