Ir pražydo rugsėjis žiedais ir šypsenom 

 Rugsėjo 3 dienos rytą Bubių mokyklos bendruomenė rinkosi į mokslo metų pradžios šventę.  Mokytojai, mokiniai,  jų tėveliai džiaugiasi vis gražėjančia mokykla. Sporto salė  renovuojama, laimėjus Kūno kultūros departamento projektą ir gavus dar 10 tūkstančių eurų iš rajono savivaldybės. Už šią paramą esame labai dėkingi – mūsų ugdytiniai galės sportuoti modernioje, šiuolaikiškoje salėje.

Ikimokyklinio ugdymo patalpose pakeistos vandentiekio ir šildymo komunikacijos, aptverta darželio teritorija, kurioje – nauji žaidimo įrenginiai.

Dėkojame Šiaulių rajono savivaldybės mero padėjėjai Aušrinei Dubauskienei už gražius žodžius, padovanotą mokyklos bendruomenei Lietuvos trispalvę bei  dovanėles mūsų mažiesiems – pirmokėliams. Džiaugiamės kasmet sulaukdami ir vietos bendruomenės bei seniūnijos  atstovų šiltų bei prasmingų palinkėjimų.