Olimpinę ugnelę uždekim savyje 2018

Birželio 5 d. Bubių mokykla organizavo turizmo sąskrydį prie Pašvinio. Sąskrydyje dalyvavo  Pakapės ir Aukštelkės mokyklų jungtinė komanda (vadovė Zita Švambarienė) ir Bubių mokyklų mokiniai bei mokytojai. Sąskrydžio tikslas – skatinti aktyviai poilsiauti gamtoje, gerbti ir tausoti ją, formuoti turizmo įgūdžius  bei plėtoti bendradarbiavimą. Komandos varžėsi turizmo, tinklinio, smiginio,  šaudymo, lanko sukimo, svorio kėlimo rungtyse, „Proto mūšyje“. Tradiciniu tampantis turizmo sąskrydis „Olimpinę ugnelę uždekim savyje 2018“ organizuojamas pagal Lietuvos tautinio olimpinio komiteto projektą „Olimpinė karta“. Šį Bubių mokyklos projektą rėmė  Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Turizmo sąskrydžio metu visų varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, prizais.