„Mūsų vasarėlė 2018“

Birželio 4-8 dienomis mokykloje veikė vasaros dienos stovykla pradinių klasių mokiniams. Pirmadienį stovyklėlės dalyviai vyko į Beinoriškių stačiatikių senąsias kapines aplankyti grafų Aleksandros ir Dmitrijaus Zubovų kapų. Po to lankėsi A.Dapkienės ūkyje. Antradienis – turizmo diena. Vaikai sportavo prie Pašvinio ežero.

Trečiadienį stovyklėlės dalyviai lankėsi Bubių bibliotekoje, kartu su vyresniųjų klasių mokiniais sportavo mokyklos aikštyne. Ketvirtadienį vyko į Linartų kaimą, kur juos svetingai pasitiko ir edukacinį užsiėmimą “Bitutės” pravedė sodybos šeimininkas Vytautas. Penktadienį bubiškiai vyko į Šiaulius, kur lankėsi Šiaulių universiteto Botanikos sode. Sode pradinukai sužinojo apie poilsio gamtoje vietas, priemones ir būdus, grožėjosi botanikos sodo kolekciniais augalais, aplankė edukacines erdves, bendravo ir vaišinosi žolelių arbata.

Štai kokia turininga ir įdomi buvo pirmoji birželio savaitė vasaros dienos stovyklėlės dalyviams!